Warsztaty z Bogną Świątkowską

Dorośli i seniorzy
Z materiałów organizatorów:
 
Wszyscy wiemy, że studiowanie ma sens tylko wtedy, kiedy podchodzi się do niego na serio, a dobre chęci to trochę za mało, żeby nauczyć się nowych rzeczy. Warto próbować, szukać i działać, bo każda nasza aktywność jest krokiem do przodu.
W styczniu 2019 Fundacja Artystyczna Podróż Hestii prowadzić będzie na Waszej uczelni specjalny warsztat dla studentek i studentów, na którym chcemy pokazać, jak opisywać swoje osiągnięcia oraz projekty na potrzeby własnego portfolio, zgłoszeń konkursowych, profili rezydencji czy stypendiów. Każdy z nas kiedyś studiował, dlatego wiemy, że pisanie o sobie nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Formularze też mogą czasem przerażać i zdarza się, że nie wiadomo, jak i gdzie szukać informacji lub pomocy.
 
Czego się nauczysz?
- przede wszystkim tego, że większość formularzy nie gryzie;
- jak wysłać swoje zgłoszenie do konkursu APH;
- jak zaprezentować swoją postawę twórczą szerszemu gronu odbiorców i krytyków;
- jak merytorycznie opisać swoją artystyczną działalność;
- na co zwracać uwagę w różnego rodzaju wnioskach zgłoszeniowych;
- jak zainteresować swoją twórczością instytucje i podmioty zajmujące się przyznawaniem grantów czy stypendiów artystycznych.
 
Spotkanie i warsztat poprowadzi wieloletnia jurorka konkursu Artystyczna Podróż Hestii, Bogna Świątkowska – prezeska Fundacji Nowej Kultury Bęc Zmiana, z którą zrealizowała szereg projektów interdyscyplinarnych. Współkuratorka i kuratorka wystaw, promotorka młodej sztuki polskiej, architektury oraz dizajnu.
 
 
8.01

8 stycznia 2019
wtorek, godz. 10:00

To wydarzenie już się odbyło.